۲ مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون همزمان با مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر سردار سلیمانی در شهر کرمان، واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون همزمان با مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر سردار سلیمانی، علاقه خود به قهرمان ملی کشور و غم و اندوهش از این اقدام تروریستی را ابراز کرد. البته که عادل فردوسی پور در یزد متولد شده اما اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است.
«چو ایران نباشد تن من مباد
کرمان میزبان مردی است که رفتنش
ایران عزیز را به سوگ نشاند
همشهری به خانه خوش آمدی»
دل نوشته جواد خیابانی درباره شهید قاسم سلیمانی
جوادخیابانی مجری و گزارشگر مطرح ورزشی دل نوشته ای را بعد از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به رشته تحریر درآورده است که آن را می خوانید:
ما بی ادب نیستیم آقا. سلام در آیین ماست. با اینکه به ما اهانت می کنی اما با سلام آغاز می کنم. سلام بر آنهایی که به ایرانی بد نمی گویند. ما همه حس وطن پرستی داریم. ما نمی ترسیم از این همه تهمت بر این سرزمین و بر این ملت. ما همانیم که بودیم. مردمانی ساده و مهربان. مردمانی پر از شور و شعور. مردمانی پر از افتخار و غرور. ما از کشتن بیزاریم. اما از کشته شدن نمی هراسیم؛ ما را نترسان. هرچه ما را بکشی بیدارتر می شویم. ما دلمان صلح می خواهد و رفاه و آرامش. ما جنگ طلب نیستیم. اما خوب می دانیم چگونه از سرزمینمان دفاع کنیم.
سردار قاسم به ما یاد داده که چگونه در شلمچه و فکه و دارخوین و سوسنگرد به دفاع از وطن و آیینمان درآییم. ما همانیم که هشت سال بر ما تاختی و پاک ترین جوانانمان را کشتی تا اسلحه هایت را بفروشی و صدام جنایتکارت را بر سرمان خراب کنی اما در نهایت باختی. چرا در آن سالها دلت برای این ملت نسوخت؟ چرا آن زمان که بمب های اتمی تان هیروشیما ...

سرخط اخبار