تور رسانه ای روستا مشکلات و موانع پیشرفت روستایی را منعکس می کند

شارا یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱
مدیر روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با برگزاری تورهای رسانه ای روستا در استان های مختلف کشور، ضمن انعکاس فعالیت های اشتغالزایی و توسعه محور، مشکلات و موانع موجود در این مناطق نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - || مدیر روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با برگزاری تورهای رسانه ای روستا در استان های مختلف کشور، ضمن انعکاس فعالیت های اشتغالزایی و توسعه محور، مشکلات و موانع موجود در این مناطق نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
زهره محبوبی روز یکشنبه در حاشیه برگزاری تور رسانه ای معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در استان گلستان به خبرنگا ایرنا گفت: این تور تا ۲۷ شهریور در مناطق روستایی مختلف استان گلستان با هدف بازدید، انعکاس خبری، مستندسازی و پخش تلویزیونی از پروژه ها و طرح های اشتغالزایی روستایی فعالیت میکند.
وی گفت: در روز اول فعالیت این تور، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران با حضور در بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر ضمن بازدید از روستاهای این بخش و بررسی فعالیت های انجام شده در راستای پیشبرد اهداف توسعه محور و ظرفیت های این مناطق، جمع آوری اطلاعات از موانع و چالش های موجود در روستاهای این بخش را نیز انجام دادند.
مدیرروابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور افزود: از دیگر اهداف این تور، انعکاس فعالیت هایی است که باعث اشتغال، مهاجرت معکوس و توسعه منطقه شده و در آن خبرنگارانی از خبرگزاری های ایرنا، فارس، ایلنا، باشگاه خبرنگاران جوان، ایسنا و مهر حضور دارند.
وی با اشاره به دستاوردهای این معاونت بیان کرد: معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با امضای تفاهم نامه ای با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و بانک سینا تسهیلاتی را برای اشتغال در روستاها داشته است که بنیاد مستضعفان و این معاونت به صورت برابر ۱۰ درصد از سود این تسهیلات را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار