اعتمادآنلاین| محمد غرضی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت وگو با اعتمادآنلاین اظهار داشت: مردم حال و روز خوبی ندارند، اعصاب شان را از دست داده اند و دیگر در این شرایط کرونایی حس و حال خوشحالی کردن ندارند. به قول شاعر «قضا چون ز گردون فرو ریخت پر/ همه عاقلان کور گردند و کر». شرایط دشوار است و مردم واقعاً گرفتار شده اند (بیشتر بخوانیم) .
دولت می تواند برای گرفتاری ها چاره اندیشی کند
او افزود: اینها همه در حالی است که اگر در دولت اراده ای باشد، با وجود محدودیت ها، باز هم می تواند برای گرفتاری ها چاره اندیشی کند. در واقع دولت همان طور که جاده می کشد و برای رفاه مردم طرح های عمرانی را افتتاح می کند و خدمات بهداشتی فراهم می سازد، باید در این روزها به کسانی که مشکل مالی دارند، کمک کند (بیشتر بخوانیم) .
عده ای از غصه های زندگی تلف می شوند
غرضی ادامه داد: اگر مشکلات حل نشود، در کنار آنهایی که بر اثر کرونا از بین می روند، عده ای هم از غصه های زندگی تلف می شوند. بدون شک از بین رفتن دسته دوم به مراتب بیشتر باعث شکسته شدن روحیه ها خواهد شد (بیشتر بخوانیم) .
اگر مشکلات حل نشود، در کنار آنهایی که بر اثر کرونا از بین می روند، عده ای هم از غصه های زندگی تلف می شوند. بدون شک از بین رفتن دسته دوم به مراتب بیشتر باعث شکسته شدن روحیه ها خواهد شد.
او که سابقه چندین دوره وزارت را در کارنامه دارد در ادامه توضیح داد: در دهه 60 برای انجام کاری به ارومیه رفتم؛ آن روزها قیمت گازوئیل 2 ریال بود. باغداری به من گفت: گازوئیل را 15 ریال کنید اما به مقدار لازم به مردم برسانید. در واقع در آن ایام هم رانت خوارها به مردم ظلم می کردند. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار