مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس که در چند روز اخیر حسابی حاشیه ساز شده، امروز هم با منتشر شدن بخش دیگری از صحبت های جنجالی اش خبرساز شد.

فوتبالی : مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس که در چند روز اخیر حسابی حاشیه ساز شده، امروز هم با منتشر شدن بخش دیگری از صحبت های جنجالی اش خبرساز شد.
مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس که در چند روز اخیر به دلیل انتشار برخی صحبت های محرمانه اش بسیار حاشیه ساز شده است، امروز هم با انتشار بخش دیگری از اظهارنظرهای عجیبش به تیتر اخبار تبدیل شده است. در روزهای گذشته صحبت های او علیه شجاع خلیل زاده با واکنش بازیکنان پرسپولیس و حتی برخی مدیران سابق این تیم مواجه شد و در ادامه، بازیکنان پرسپولیس در صفحات خود در اینستاگرام از شجاع خلیل زاده حمایت کردند. در قسمت سوم فایل ویدیویی منتشر شده امروز، رسول پناه درباره یحیی گل محمدی، احمد سعادتمند، وریا غفوری و شیخ دیاباته صحبت می کند و ادعاهای عجیبی را مطرح می کند که در ادامه به بررسی صحبت های امروز او می پردازیم.
وقتی یحیی استعفا داد و آن را پس گرفت!
مهدی رسول پناه در بخشی از صحبت های خود که امروز مجددا در قالب فایل ویدیویی پخش شد مدعی شده است که سه روز قبل از شروع بازی های آسیایی یحیی گل محمدی استعفا داده و زمانی که متوجه شد رسول پناه با استعفای او موافقت کرده و راه خروج را به او نشان داده از تصمیم خود منصرف شده و تاکید کرده که حالا ادامه می دهد. او از واژه عجیب (...) خوری برای یحیی گل محمدی استفاده کرده که نشان می دهد چقدر از دست یحیی عصبانی است!
رسول پناه در بخشی دیگر از صحبت هایش درباره اختلاف با گل محمدی، محمدحسن انصاری فرد را هم بی نصیب نمی گذارد و عنوان می کند که یحیی گل محمدی فکر می کرده او مثل انصاری فرد است که با تهدید به استعفایش بترسد و در واقع فکرش را نمی کرد که با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار