بخت دونالد ترامپ برای پیروزی دوباره در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی ۲۴ ساعت گذشته تنها کمتر از ۱ درصد افزایش داشته که این نشان می دهد در فاصله کمتر از یک هفته تا روز انتخابات، کارزار ترامپ از حریف خود عقب مانده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ بخت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای پیروزی دوباره در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی ۲۴ ساعت گذشته تنها کمتر از ۱ درصد افزایش داشته که این نشان می دهد در فاصله کمتر از یک هفته تا روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، کارزار ترامپ از حریف خود عقب مانده است.
به گزارش پایگاه اینترنتی نیوز ویک، بر اساس اعلام کارشناسان موسسه پیش بینی «آدز چکر» (Oddschecker) که داده های خود را از ده ها نهاد پیش بینی به دست می آورند، بخت پیروزی ترامپ در روز پنجشنبه ۳۵ و ۷۱ صدم درصد است.
این در حالی است که بخت جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۶۴ و ۵۲ صدم درصد است.
سخنگوی این موسسه پیش بینی در این باره خاطر نشان کرد طی شبانه روز گذشته بخت ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کمتر از ۱ درصد افزایش پیدا کرده است و بایدن نیز به همین میزان به شکل معکوس تغییر داشته است.
طی هفته های اخیر دونالد ترامپ در نظرسنجی ها و موسسه های پیش بینی از رقیب خود عقب بوده است و از همین رو جمهوریخواهان امیدوارند حمایت ها از وی در روز های پایانی منتهی به انتخابات بیشتر شود.
این در حالی است که بر اساس اعلام موسسه آدز چکر، در حالی که تنها چند روز تا انتخابات سوم نوامبر باقی مانده است، شرایط ترامپ هنوز بهبود پیدا نکرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار