40 هزار پروژه توسط بسیج پیگیری شده است/ الگوی توسعه اقتصادی باید بومی باشد

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به پروژه های زیادی از طریق مجامع بسیج انجام شده است، گفت: 40 هزار پروژه توسط مجامع بسیج در سطح کشور پیگیری شده و به کمک دستگاه ها به سرانجام رسید در ماه گذشته نیز 4 هزار پروژه طی یک مراسم به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ظهر امروز در مجمع عالی بسیج استان مازندران اظهار کرد: با وجود اینکه جهانی با مدیریت آمریکای جهانخوار در چهل سال گذشته به تشکیل جبهه گسترده و بزرگ علیه انقلاب دست زده و از تمام توانایی غرب و مرتجعین برای کند کردن انقلاب اسلامی استفاده کرده اما ملت ایران توانست با اقتدار و پیروزی و ثبات قدم وارد پنجمین دهه انقلاب اسلامی شود.
بیانیه گام دوم سند راهبردی است
وی افزود: ملت ایران در حالی چهارمین دهه را پشت سر گذاشت که در موقعیتی برتر قرار دارد، بیانیه گام دوم از همین منظر برای ما حائز اهمیت است این بیانیه یک سند راهبردی برای ما در مراحل پیش روست تا پیروزی های ملت ایران تثبیت شود و گسترش پیدا کند.
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: ملت ایران تمام مولفه های اساسی قدرت را در اختیار دارد، اگر به بعد فرهنگی اقتصادی دفاعی فنآوری توجه کنید تمام ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن به قدرتی استثنایی در ملت ایران وجود دارد.
این مسؤول با بیان اینکه در بعد سیاسی و مردم سالاری نیز نمونه و الگوی مشابه آن در دنیا وجود ندارد، افزود: در چهل سال گذشته انتخابات مختلفی هر سال یک بار برگزار شد که با مشارکت حداکثری در مقایسه با دنیا در صحنه سیاسی، این مشارکت ستودنی است.
قدرت فرهنگی مردم نیز ستایش برانگیز و در جهان گسترش دارد
سلیمانی با اشاره به قانون اساسی ما مدرن، مترقی، اسلامی و الگو برای جهان است، بیان کرد: قدرت سیاسی، فهم و آگاهی ملت ایران از مسائل منطقه ای و داخلی ستودنی است، و این امر مکتبی به نام جمهوری اسلامی را به جهان عرضه کرده است، قدرت ...

سرخط اخبار