سخنران حرم مطهر رضوی با بیان اینکه یکی از مهم ترین وظایف منتظران این دوران تبعیت از ولایت فقیه است، گفت: محبت به امام زمان(عج) در تبعیت از ولایت مطلقه فقیه تجلی پیدا می کند.

به گزارش قدس آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در ویژه برنامه تبلیغی-مذهبی حرم مطهر رضوی که با حضور اعضای کانون های مهدویت و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی برگزار شد، گفت: وجود امام زمان(ع) به عنوان منجی بشریت پاسخ به فطرت پاک همه انسان های روی زمین است.
وی ابراز کرد: بشر از ابتدای حضور در پهنه زمین خاکی از عمق جان به دنبال عدل، امنیت و کمال مطلق بوده است که رسیدن به این خواسته ها در سایه تشکیل حکومت عدل جهانی به رهبری امام عصر(عج) صورت خواهد گرفت.
این کارشناس دینی با اشاره به سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) اظهار کرد: نیاز به منجی یک نیاز فطری است و اعتقاد به یک منجی که بشر را از دست ظلم جائران نجات می دهد در همه ادیان اعم از ادیان الهی و غیرالهی وجود دارد.
وی ابراز کرد: بشر فطرتا دوست دارد در امنیت و آسایش زندگی کند و امنیت مانند چشمه ای است که همه جهان تشنه نوشیدن از آب این چشمه هستند. بشر آرزو دارد روزی از راه برسد که هیچ ظالمی قدرت ظلم کردن نداشته باشد و همه در امنیت و آسایش زندگی کنند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه رسیدن به حکومت عدل الهی تنها در سایه مدیریت امام معصوم و حجت خدا بر روی زمین امکان دارد، بیان کرد: اگر ولی خدا سکان کشتی امت را بر عهده داشته باشد می تواند انسان ها را به ساحل سعادت و نجات برساند.
وی با اشاره به آیه ۱۰۵ سوره مبارکه انبیاء «...أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ»، اظهار کرد: خداوند وعده داده است که بندگان صالح وارث زمین خواهند شد و از آنجا که خداوند خلف وعده نمی کند، این امر قطعا تحقق پیدا خواهد کرد.
صدیقی افزود: خداوند در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار