هیچ کس فکرش را هم نمی کرد تا چند سال بازیکنی با آمار گلزنی در حد کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ظهور کند اما حالا به نظر می رسد این اتفاق رخ داده است.
به گزارش «ورزش سه»، در فصل 20-2019 بود که نمایش های خیره کننده بچه غول نروژی در ترکیب سالزبورگ شگفتی همگان را به همراه داشت؛ جایی که ارلینگ هالند در ترکیب تیم اتریشی فوق العاده عمل کرد و یکی از شگفتی های آن فصل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت.
بعد از این درخشش خیره کننده بود که چشم بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به جذب ارلینگ هالند دوخته شد و حتی در مقطعی گفته شد که باشگاه منچستر یونایتد به جذب این بازیکن بسیار نزدیک شده و قرار است او زیر نظر هم وطن خود یعنی اوله گنار سولسشر کار کند.
با وجود تمام شایعات اطراف پدیده نروژی اما او نهایتاً در چرخشی جالب توجه سر از باشگاه آلمانی دورتموند درآورد؛ انتخابی که به نظر می رسد بهترین اتفاق ممکن برای هالند بوده چراکه او تا به اینجا توانسته در جمع زنبور ها خودش را به عنوان یکی از برترین مهاجمان حال حاضر دنیا معرفی کند.
در حالی که گمان می شد هالند بعد از انتقال به دورتموند، برای جا افتادن در سطح اول فوتبال اروپا نیاز به کمی زمان داشته باشد اما این استعداد خالص خیلی زود توانست خودش را در ترکیب تیم لوسین فاوره جا بیاندازد و در نیمه دوم فصل گذشته گل های زیادی برای دورتموند به ثمر رساند. درخشش خیره کننده ستاره نروژی در فصل جدید نیز ادامه داشته و او در 7 مسابقه ابتدایی بوندسلیگا آمار شگفت انگیز 10 گل و 2 پاس گل را از خود به ثبت رسانده است. اما درخشش پدیده نروژی به بوندسلیگا ختم شده و او در لیگ قهرمانان اروپا نیز یکه تازی می کند.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار