مدیرکل حوزه شهردار در بازدید از سازمان بهشت زهرا گفت: سازمان بهشت زهرا و کارکنان آن با روحیه بسیجی در ایام کرونا کارهای بزرگ انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، مصطفی کاظمی مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران صبح امروز به صورت سرزده از بهشت زهرای تهران بازدید و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این سازمان در ایام کرونا با اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا نیز دیدار کرد.
کاظمی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: توفیق شد با حضور سر زده در این مکان مقدس یاد و نام شهدای گرانقدر را گرامی بداریم.
وی افزود: از تلاش بی وقفه شما در سازمان در دوران بحران کرونا قدردانی می کنم و می دانم بسیاری از این تلاش ها نیز از سوی بسیجیان انجام شده است. حضور اتفاقی من در جمع بسیجیان موضوع مبارکی است، و همین جا سلام شهردار تهران و خدا قوت او را به شما انتقال می دهم.
کاظمی به ذکر خاطره ای از ایام جوانی پرداخت و گفت که در روزهایی که برای اولین بار بسیج در محل زندگی اش تشکیل شده جزو اولین کسانی بوده است که به بسیج ملحق شده و عضو بسیج بوده است.
وی به ویژگی های بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج مردمی ترین پایگاه است به این مفهوم که یکی از ارگان های کشور جمهوری اسلامی که ریشه و اساس آن مردمی بودن است. دومین ویژگی بسیج خلوص و صفا و صمیمیت بسیجیان است. سومین ویژگی بسیجیان این است که کمترین چشم داشت را در حوزه مالی دارند. بی ادعا کارهای بزرگ انجام می دهند و کارهای بزرگ را پیش می برند. چهارمین ویژگی آنها نیز اخلاق مداری بسیج است.
کاظمی گفت: به طور کلی این چهار ویژگی دست به دست هم می دهد تا ظرفیت نامحدودی برای بسیج ایجاد کند که با عنایت پروردگار در عرصه های سازندگی و حفظ و صیانت از امنیت ایستادگی و پایمردی کنند.
وی ادامه داد: سازمان بهشت زهرا که سازمانی است که در جوار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار