تاکید باکو بر تسریع طرح های مشترک با تهران

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
شاهین مصطفی اف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجانگفت : با تمام توان برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح های مشترک اقتصادی با ایران تلاش خواهیم کرد.

ایرنا: شاهین مصطفی اف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجانگفت : با تمام توان برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح های مشترک اقتصادی با ایران تلاش خواهیم کرد.
 مصطفی اف روز جمعه در پایان سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: روابط دو کشور در حوزه های نفت و گاز ، حمل و نقل و ترانزیت ، برق ، تجارت ، سرمایه گذاری و گردشگری توسعه خواهد یافت.
رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری آذربایجان و ایران با اشاره به توافقات اجلاس در زمینه ساخت کارخانه تولید قطعات خودرو در کوی صنعتی نفتچالا و کارخانه تولید اتوبوس در کوی صنعتی حاجی قابول گفت: ساخت کارخانه مشترک داروسازی در حومه باکو نیز بسرعت ادامه خواهد یافت.
مصطفی اف به تلاش های مشترک راهبردی در قالب تکمیل دالان بین المللی حمل و نقل شمال – جنوب اشاره و خاطر نشان کرد : این مهم در یادداشت تفاهم نهایی اجلاس کمیسیون مشترک انعکاس یافته و بر اساس آن جمهوری آذربایجان و ایران به همکاری در زمینه ساخت بخش رشت – آستارا این دالان بین المللی ادامه خواهند داد.
وی تسهیل در رفت و آمد شهروندان ...

[ مشاهده متن کامل تاکید باکو بر تسریع طرح های مشترک با تهران برترینها ]