مهر نوشت: وزیر بهداشت، از اهالی هنر درخواست کرد برای کاستن از درد و رنج روحی مردم در روزهای کرونایی، وارد میدان عمل شوند و نشاط و شادی را به جامعه بیاورند.

سعید نمکی، در نشست جمعی از هنرمندان، جانبازان و ایثارگران به مناسبت حماسه ۹ آبان، گفت: هنر زبان گفتمان عشق و عاشقی است. آنچه که هنر می آفریند، جز عشق و عاشقی چیز دیگری نیست.
وی افزود: گروهی از هنرمندان در برج عاج می نشینند و گروهی هم مانند شما این توفیق را پیدا می کنند که در کنار مردم باشند. اینکه عزیزی مانند پرویز پرستویی جاودانه در ذهن مردم می ماند، به این دلیل است که همواره در کنار مردم بوده است. چه در پشت دوربین، چه در روبروی دوربین و چه در صحنه سینما و چه در کنار مردم. من هم از روز نخستی که زاده شدم خداوند مرا برای روزهای سخت خلق کرد.
نمکی با بیان اینکه من خاک پای ملت ایران و آماده هرگونه جان فشانی برای ماندگاری یک نظام بزرگ هستم، گفت: همیشه هم گفتم که من وزیر بهداشت مردم این سرزمینم. من وزیر بهداشت همه آدم های راست، چپ، شیعه و سنی، کلیمی و بی دین و حتی زندانی محکوم به اعدام هستم. خودم را متعهد به پاسداری از سلامت همه مردم این سرزمین می دانم.
وی ادامه داد: به عنوان برادر کوچکی که این عرصه را اداره می کنم و در روزهای بسیار سختی که در این عرصه بر ما گذشت، تصور می کنم تفاوتی که ما در این دفاع با دفاع مقدس داشتیم این بود که دفاع مقدس خط را می شناختیم، اما اینجا اصلاً خط مقدم نمی شناسیم. کسی را که با عشق و مهر کنار ما نشسته بود، بمب ویروس بود و خودمان خبر نداشتیم و این میدان بسیار گسترده بود و این آلودگی بسیار دامن گیر شده بود. شب های زیادی بیدار نشسته ام و می نشینم و تا صبح با بیمارستان ها در ارتباط هستیم. در همین خوزستان در همه گیری اخیر دیدم که تخت های آبادان دارد پر می شود، بیماران را شبانه مدیریت می کردیم.
نمکی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار