استعدادیابی باشگاه فرهنگی- ورزشی تی گل کلاردشت در والیبال بانوان بسیار تحسین برانگیز است

برنا نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
رئیس انجمن ورزشی چوگو از تلاش های مدیران و مسئولان باشگاه تی گل کلاردشت در راستای توسعه والیبال بانوان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کلاردشت؛ دکتر طالب رجب پور، رئیس انجمن ورزشی چوگو و عضو کمیسیون مارکتینگ کمیته ملی المپیک، به همراه نجم الدین قاسمپور، رئیس کمیته پیشکسوتان و مربیان انجمن ورزشی چوگو فدراسیون ورزشهای همگانی، با حضور در دفتر باشگاه تی گل کلاردشت با مدیرعامل باشگاه و همکارانش دیدار و گفت وگو کرد.
 رجب پور پس از ارائه گزارش عملکرد باشگاه والیبال تی گل توسط خانم حاتمی، مدیریت عامل این باشگاه، گفت: فعالیت باشگاه در جذب حداکثری بانوان و کشف استعدادهای متنوع این ورزش حرفه ای تحسین برانگیز بوده و میزبانی مسابقات لیگ آزاد قهرمانی بانوان استان مازندران از سوی باشگاه والیبال تی گل افتخارآمیز است و باید همه دلسوزان و علاقه مندان به ورزش و سلامتی و نشاط در بین خانواده ها، با این همت سرکار خانم حاتمی، زندی و مریدپور و سایر همکاران ایشان همراهی نمایند.
رئیس انجمن چوگو در ادامه افزود: بنده و همکارانم از تمام ظرفیت های خود برای کمک به استعدادهای اجرایی باشگاه استفاده خواهیم کرد.
نجم الدین قاسم پور، رئیس کمیته پیشکسوتان و مربیان انجمن ورزشی چوگو و از اعضای مجمع امور رسانه ای شهرستان کلاردشت نیز گفت: برای شناساندن فعالیت های باشگاه و خصوصا در آستانه مسابقات لیگ آزاد والیبال قهرمانی بانوان استان مازندران، که از 28 شهریورماه جاری به میزبانی باشگاه تی گل کلاردشت برگزار خواهد شد، جلسه ای با رسانه های شهرستان برگزار تا نسبت به اطلاع رسانی وپوشش مناسب مسابقات اقدام شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار