سیدمجتبی ظریفیان که میان مخاطبان کودک سیما با نام عمو مهربان شناخته می شود، چند روز پیش ویدئویی از کودکان سیستان و بلوچستان در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که نشان می داد این مجری و برنامه ساز کودک به مناطق سیل زده سفر کرده است. او همچنین آخر هفته برنامه «با ما بیا» را که از شبکه دو سیما پخش می شود در کنار بچه های کنارک روی آنتن برد.
 مهربانی با بلوچستان
ابتدای امسال بود که سیل سین هشتم سفره هفت سین مردم برخی مناطق کشورمان شد و بسیاری را داغدار کرد. در آن زمان بسیاری از هنرمندان راهی مناطق سیل زده شدند و البته بیشترین توجه آنان بر کمک رسانی به کودکان بود که آسیب پذیری روانی و جسمی شان در شرایط دشوار، بیش از دیگران است. سیدمجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی (خاله رویا) یکی از گروه های برنامه ساز بودند که به مناطق سیل زده سفر کردند. مدتی پیش دوباره این بلای طبیعی در سیستان و بلوچستان خسارت و داغ به بار آورد و عواقب آن همچنان ادامه دارد. این بار هم گروه «با ما بیا» به همت مدیران شبکه2 دست به کار شدند؛ به این خطه رفتند و جمعه ساعت 14 و 30 دقیقه در کنار مردم و بچه های کنارک که به تازگی سیل را از سر گذراندند و با آسیب های آن دست و پنجه نرم می کنند، برنامه شان را روی آنتن فرستادند.
 رسالت خنده
رضایی یا همان خاله رویای بچه ها پیشتر درباره سفرشان به آق قلا و دیگر مناطق سیل زده به جام جم گفته بود: ما هم به آق قلا و اطراف آن سفر کردیم و هم به شهرهای مختلف خوزستان از جمله اهواز، سوسنگرد، باوی و روستای چم خزان رفتیم.
واقعیت این است که وقتی مشکلی پیش می آید همه باید دست در دست یکدیگر دهیم و احساس همدلی و همکاری را تکثیر کنیم. هرکس بسته به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار