آرادان - امام جمعه آرادان با اشاره به ضرورت توجه به راهنمایی دست اندکاران بهداشت و درمان و رعایت اصول بهداشتی برای مقابله با کرونا، گفت: مردم برای شکست دادن این بیماری در خانه بمانند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام جلیل شریفی نیا ظهر پنج شنبه در سخنانی که از طریق فضای مجازی برای مردم آرادان پخش می شد ضمن اشاره به حدیثی از نبی مکرم اسلام (ص)، ابراز کرد: ایشان می فرمایند کسی که برای برآوردن نیاز بیماری تلاش کند، خواه نیاز او برآورده شود یا نه، همانند روزی که از مادر متولد شده است از گناهان پاک می گردد و لذا باید از همین جا از تلاش های دست اندرکاران حوزه درمان استان سمنان و شهرستان های گرمسار و آرادان تشکر کرد.
وی با بیان اینکه ایجاد آرامش و اطمینانِ روحی و تأمین سلامت در جامعه، مرهون همت بلند و تلاش صادقانه مردان و زنانی است که با تمام توان، خالصانه و بی وقفه به یاری آسیب دیدگان در لحظات اضطراب و نگرانی شتافته و با ارائه خدمات درمانی و پزشکی زمینه ی آسایش عمومی را فراهم می سازند، ابراز کرد: رسالت درمانگران امروز رسالتی مقدس است.
ضرورت رعایت بهداشت
امام جمعه آرادان ضمن درخواست از پروردگار متعال و اولیا الهی برای رفع این بیماری و ویروس از کشور و ملت ایران اسلامی و همه مسلمانان عالَم و همه بشریت، و آرزوی شفای عاجل و کامل برای همه آسیب دیدگان، بیان کرد: از زحمات و خدمات ارزشمند تمامی کسانی که در این روزهای سخت و بحرانی برای بهبود شرایط بیماران و تلاش وافر برای پیشگیری از مبتلا شدن دیگران به این ویروس و بیماری، متحمل زحمات طاقت فرسا گردیدند سپاسگزاری و قدرشناسی می کنیم.
شریفی نیا ادامه داد: مسئولان با تشکیل جلسات در ستاد مبارزه با ویروس کرونا و همچنین حضور میدانی و کنترل راه های متعدد ورودی به شهرستان نقش پررنگی در حفظ سلامت و بهبود وضعیت جاری شهروندان ایفا کرده اند که باید از این افراد به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار