4 کشته و 3 مصدوم در تصادف نیسان و پیکان+عکس

آفتاب نیوز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۷
رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی شهرستان اهر از فوت 4 نفر و 3 مصدوم در حوادث رانندگی جاده اهرمشگین شهر خبر داد.

آفتاب نیوز :
مرتضی حسین زاده در گفت و گو با تسنیم در اهر در تشریح حادثه رانندگی جاده اهر – مشگین شهر اظهار داشت: ساعت 15:49 دقیقه بعد از ظهر امروز پنج شنبه در پی برخورد خودرو سواری پیکان و نیسان وانت در جاده اهر – مشگین شهر 3 نفر در دَم جان باختند و 4 نفر مصدوم شدند که در نهایت یکی از مصدومین جان باخت.
رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی شهرستان اهر افزود: مصدومان این حادثه به بیمارستان باقرالعلوم اهر شدند که به دلیل وخامت حال یکی از مصدومان، حین عمل جراحی در اتاق عمل جان باخت که مجموع فوتی های این حادثه به 4 نفر رسید.
به گزارش تسنیم، شهروندان از برخورد 4 دستگاه خودروی سواری در جاده اهر-تبریز خبر داده اند که هنوز جزئیاتی از این حادثه در دست نیست.
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از برخورد چهار دستگاه خودروی سواری در جاده اهر-تبریز خبر داد، گفت: 2 نفر در این حادثه مصدوم شدند.
وحید شادی نیا سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در تشریح برخورد چهار دستگاه خودروی سواری در جاده اهر-تبریز گفت: عصر امروز پنج شنبه بر اثر برخورد چهار دستگاه خودروی سواری پاترول، پراید، پژو 405 و نیسان وانت در جاده اهر-تبریز دو نفر مصدوم شدند.
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی افزود: تکنسین های اورژانس یکی از مصدومان را سرپایی درمان کرده و مصدوم دیگر این حادثه را به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل کردند.