اصفهان- ایرنا- مدیر مجموعه فرهنگی- مذهبی تخت فولاد اصفهان از فراهم بودن بازدید مجازی از مجموعه تخت فولاد اصفهان و معرفی معماری و مشاهیر این مجموعه تاریخی خبر داد.

سید علی معرک نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در تلاش برای تهیه نماهنگ های ویژه، محتوا و پوستر برای معرفی جاذبه های گردشگری تخت فولاد و تکیه های آن در فضای مجازی هستیم تا هموطنان در تمام نقاط کشور بتوانند از آن بهره مند شوند.
وی بیان کرد: در روزهای شیوع ویروس کرونا و عدم امکان گردشگری حضوری از مجموعه فرهنگی- مذهبی تخت فولاد اصفهان سه اقدام عمده از سوی این مدیریت فراهم شده است.
مدیر مجموعه فرهنگی- مذهبی تخت فولاد اصفهان افزود: در ایام نوروز مشاهیر تخت فولاد و شخصیت های ملی و بین المللی مدفون در آن از جمله بابارکن الدین و میرزاحسین کشیکچی به صورت روزانه در قالب صوتی و تصویری در فضای مجازی و نیز پیام رسان های داخلی معرفی می شوند.
وی ادامه داد: در برنامه ای دیگر اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی برگرفته از داستان های کوتاه از زندگی نامه علما و مشاهیر و بزرگان کردیم که هر روز به قید قرعه به دو نفر هدایایی به رسم یادبود اهدا و به صورت رایگان برای آن ها ارسال می شود.
معرک نژاد تصریح کرد: همچنین فضاهای معماری، هنری و گردشگری تخت فولاد در قالب نماهنگ های کوتاه از این جاذبه ها معرفی می شوند.
وی شعار برنامه های مجازی نوروز امسال را "همه چیز از نو" بیان و خاطرنشان کرد: در این روزهای بحران ویروس کرونا مردم را به در خانه ماندن و صبر و امید توصیه می کنیم و از آن ها می خواهیم به صورت الکترونیک از مجموعه تخت فولاد دیدن کنند.
مدیر مجموعه فرهنگی- مذهبی تخت فولاد اصفهان با اشاره به امکان تور مجازی سه بعدی و ۳۶۰ درجه در پایگاه الکترونیک این مدیریت اظهارداشت: کتاب های منتشر شده توسط این مجموعه فرهنگی- مذهبی به صورت رایگان در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار