لزوم پرداخت به موقع حقوق و عیدی کارکنان هفت تپه

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۴

استاندار خوزستان گفت: حقوق، عیدی و پاداش کارکنان هفت تپه طبق روال و به موقع به آن ها پرداخت شود و مانعی برای آن ایجاد نشود.
به گزارش از ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان گفت: بحث ما این است که حقوق ، عیدی و پاداش کارکنان طبق روال و به موقع به آن ها پرداخت شود و مانعی برای آن ایجاد نشودو علاقه مند هستیم سایر کارخانه هایی که در مجموعه شرکت نیشکر هفت تپه وجود دارند در سایه آرامش، به تولید برسند.
او افزود: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند هر چند من موافق دولتی بودن هیچ کارخانه ای نیستم.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان شش دستور در ارتباط با مشکلات کارگاه های تولیدی استان خوزستان وجود داشت که برخی از مشکلات مربوط به واحد های تولیدی با بانک های عامل بود.
استاندار خوزستان ادامه داد: چند مورد از این مشکلات، قضایی شده است که صحبت های لازم با دستگاه قضا برای نتیجه گیری به منظور حل مشکلات انجام شد. در برخی از موارد نیز در این جلسه با بانک های عامل صحبت انجام شد تا رفع مشکل شود.
این مقام مسئول گفت: مواردی از مشکلات میان واحد های تولیدی و سازمان تامین اجتماعی وجود داشت و قرار شد آنچه در اختیار استان است، حل شود و آنچه که نیاز به مکاتبه دارد نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی خوزستان پیگیری شود و یکی دیگر از موارد مطرح شده در جلسه، مربوط به واگذاری زمین به مجموعه فولاد بود که باید توسط اداره کل راه و شهرسازی انجام شود که با صحبت های انجام شده، این کار به سرعت اجرایی خواهد شد.
او اظهار داشت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار