اندیمشک- نماینده مردم اندیمشک در مجلس، خواستار اتخاذ تدابیر ویژه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در خوزستان شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه شورای اداری شهرستان اندیمشک ظهر امروز در سالن ورزشی شهید سروندی شهر اندیمشک و مطابق با دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.
فریدون حسنوند در این جلسه با تاکید بر مقابله با ویروس کرونا و تلاش برای خدمت به شهروندان، اظهار کرد: برای مقابله با ویروس کرونا نیازمند تدبیر و برنامه ریزی مناسب و رعایت نکات بهداشتی در تمامی زمینه ها مطابق با نیاز شهروندان هستیم.
وی با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای آسیب به انقلاب اسلامی، توجه به روحیه بسیجی و تلاش جهادی را برای پیشرفت کشور «سد راه دشمنان» دانست و گفت: همان گونه که در هشت سال دفاع رزمندگان و شهدا از جان خود برای کشور و انقلاب گذشتند، امروز نیز برای پیشرفت کشور و مقابله با ویروس کرونا باید با تکیه بر این روحیه تلاش و برنامه ریزی شود.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی «کمک مؤمنانه » را یک راهکار ماندگار برای کمک به اقشار محروم و کم بضاعت دانست و عنوان کرد: کمک مؤمنانه محدود به یک زمان خاص نیست و باید برای تأمین نیاز اقشار آسیب پذیر بیش از گذشته تلاش و اقدام لازم اجرا شود.
وی بر هماهنگی دستگاه های اجرایی و تلاش برای خدمت به شهروندان تأکید کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا باید خدمت به شهروندان اولویت مسئولان باشد و شیوع این بیماری نباید در مسیر خدمت رسانی به شهروندان اختلال ایجاد کند.
حسنوند با تأکید بر اینکه اولویت اقتصادی اندیمشک ایجاد اشتغال است و باید برای توسعه اقتصادی این شهرستان تلاش و برنامه ریزی کرد، ادامه داد: تمام دستگاه های اجرایی باید از سرمایه گذاری در این شهرستان حمایت و مسیر توسعه اندیمشک را هموار کنند.
رئیس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری