یک عضو حقوقدان شورای نگهبان اعلام کرد که برای حفظ انسجام و وحدت کشور پاسخ نامه وزیر کشور درباره اظهارات رئیس جمهور به طور محرمانه برای او ارسال شده است.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشته است که فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت های نظارت استانی و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات تمام شد و اکنون زمان رسیدگی به شکایات داوطلبان از نتایج اعلام شده توسط خودِ اعضای شورای نگهبان است. کار شورای نگهبان تازه آغاز شده و تلاش می شود، شکایات به طور دقیق بررسی شود تا حقی از افراد و مردم ضایع نشود.
نتایج اولیه بررسی صلاحیت ها نشان داد در میان تأیید و رد شده ها، افراد شاخصی از هر دو جناح هستند و با هر کس در هر جایگاه و با انتساب به مقامات نیز مماشات نشده است.
نامه رحمانی فضلی به کدخدایی درباره آخرین اظهارات روحانی
واکنش کدخدایی به سخنان روحانی و جوابیه دفتر رئیس جمهور
کدخدایی: صلاحیت 90 نماینده مجلس به دلیل مسائل مالی رد شد
سخنان رئیس جمهور در خصوص تأیید افراد فاقد صلاحیت، آغاز پروژه ضد ملی علیه وظایف یک نهاد قانونی بود که دیروز نیز توسط وزیر کشور ادامه یافت. متأسفانه آن سخنان آقای روحانی امروز دستاویز وزیر امور خارجه آمریکا برای حمله به انتخابات ایران قرار گرفت.
جنجال آفرینی در تریبون های عمومی هیچ خاصیتی ندارد. اگر ایشان از روند بررسی ها اطلاع کافی ندارد، پیش از اظهار شکایت می تواند به شورای نگهبان بیاید و در جریان فرآیند بررسی ها قرار بگیرد.
نه انسان ها کالا هستند و نه انتخابات مغازه؛ اما عرضه کالای غیراستاندارد، فاسد و تاریخ گذشته به مردم، ظلم و خلاف قانون است.
برای حفظ انسجام و وحدت کشور پاسخ نامه دیروز وزیر کشور به طور محرمانه برای او ارسال شد. امیدوارم مسئولان دولت از سوءاستفاده آمریکایی ها از اظهارات شان درس عبرت گیرند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار