از واکنش سردار کمالی به کلیپ شادی سربازان تا انتقاد وزیر آموزش و پرورش از محتوای کتاب های درسی

اعتماد آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳

اعتمادآنلاین|   بهزیستی هیچ مسئولیتی در جمع آوری متکدیان ندارد؛ معاون امور اجتماعی بهزیستی تهران با اشاره به اجرای طرح جمع آوری کودکان خیابانی و متکدیان گفت: بر اساس آیین نامه تهیه شده، سازمان بهزیستی هیچ مسئولیتی در حوزه جمع آوری متکدیان ندارد و این سازمان صرفا اقدام به غربالگری و در واقع ساماندهی کیس های مربوط می کند
نمی توانیم 5 زن معتاد مبتلا به «اچ آی وی» را نگه داریم؛ رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ترخیص 5 زن معتاد مبتلا به اچ آی وی گفت: در حال حاضر قرنطینه یا محلی برای نگهداری این بیماران مبتلا به ایدز وجود ندارد و مجبوریم آنها را ترخیص کنیم.
واکنش سردار کمالی به کلیپ شادی سربازان؛ سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به انتشار ویدئویی از خوشحالی سربازان در فضای مجازی با تاکید بر اینکه صدور اضافه خدمت و تنبیه برای تمام یگان ها ممنوع است گفته: فکر کنید جوان خودتان است! حق شادی ندارد؟ دشمن شادکن نباشیم.
واکنش بطحایی به تغییرات در وزارت آموزش و پرورش؛ وزیر آموزش و پرورش با انتقاد از محتوای کتب درسی گفت: دانش آموزان به نیازهای جدیدتری نیاز دارند که ما در سبد یادگیری جای کافی برای آن نگذاشتیم، بچه ها در مدرسه عمدتاً چیزی می آموزند که در بیرون از مدرسه کمتر به آن نیاز دارند.

سرخط اخبار