آمریکایی ها فهمیده اند که دشمنی با ایران چهره آن ها را افشا کرد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳
آمریکایی ها فهمیده اند که دشمنی با ایران چهره آن ها را افشا کرد
اقتصاد ایران: فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، گفت:آمریکایی ها فهمیده اند که دشمنی با ایران چهره آن ها را افشا کرده و در این راه ظاهرسازی ها دیگر فرقی برایشان نمی کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ طی سخنانی در اولین همایش ائمه جماعات و فرماندهان بسیج ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از برگزاری این همایش گفت: افتخار می کنم که میان عزیزانی حضور دارم که همرزم و هم سنگر بوده ایم و هستیم.
وی افزود: امروز دشمنان برای زمین زدن نظام جمهوری اسلامی و تکه تکه کردن نقشه ایران تا بن دندان مسلح و متحد شده اند. آن ها کاری به ارتشی، سپاهی، بسیجی و مسلمان و غیرمسلمان ندارند و تنها هدفشان این است که نقشه ایران باید تکه تکه شود. در چنین شرایطی بسیجیان برای حفظ وحدت، تکلیف و وظیفه سنگین تری نسبت به سایر اقشار بر دوش خود دارند.
سردار یزدی با بیان این که «بسیجیان باید همه مردم را با همه سلیقه های فکری، سیاسی و اعتقادی دور هم جمع کنند»، تصریح کرد: ارتش، سپاه و بسیج برای این ایجاد نشده اند که از خودشان دفاع کنند. آن ها به وجود آمده اند تا از آحاد مردم ایران دفاع کنند.
وی ادامه داد: بسیجیان باید هر گوشه ای که زمینه خدمتگزاری به مردم وجود دارد، وارد شوند، بدون آن که بگویند این حوزه ...

[ مشاهده متن کامل آمریکایی ها فهمیده اند که دشمنی با ایران چهره آن ها را افشا کرد اکو نیوز ]

آخرین اخبار سیاسی