تعطیلات زمستانه مدارس بدون کار کارشناسی آسیب های جدی به آموزش و پرورش وارد می کند

دریافت خبر : یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
تعطیلات زمستانه مدارس بدون کار کارشناسی آسیب های جدی به آموزش و پرورش وارد می کند
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اصرار برای اجرای طرح تعطیلی زمستانه مدارس را عجیب توصیف و تصریح کرد: این تصمیم بدون کار کارشناسی آسیب های جدی به آموزش و پرورش وارد می کند.

علیرضا سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره طرح تعطیلی زمستانه مدارس و موافقت اولیه آموزش و پرورش با این طرح، گفت: اصرار برای اجرای این تصمیم با توجه به آماده نبودن زیرساخت های گردشگری در کشور جای سئوال دارد و در شرایطی که شرایط اقتصادی و گرانی سفر اجازه توسعه گردشگری را نمی دهد، آیا با تعطیلی زمستانی مدارس توسعه ای در زمینه گردشگری ایجاد می شود.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه ایران دارای اقلیم های متفاوتی است که بازگشایی زودتر مدارس در تابستانی قطعا برای استان های گرمسیر مانند سیستان و بلوچستان، خوزستان و بوشهر و هرمزگان دشوار است، افزود: این تصمیم بدون کار کارشناسی آسیب های جدی به بدنه آموزش و پرورش وارد می کند.
لزوم بررسی طرح تعطیلی زمستانه در مجلس
وی با تأکید بر اینکه ضرورت دارد مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در این زمینه نظرات کارشناسی خود را بیان کند، اظهار کرد: این موضع پیش از رسانه ای شدن در رسانه ها باید مراحل کارشناسی خود را بگذراند و پس از آن رسانه ای می شد که این مسئله هم انجام نشد.
بهتر است طرح به صورت ...

[ مشاهده متن کامل تعطیلات زمستانه مدارس بدون کار کارشناسی آسیب های جدی به آموزش و پرورش وارد می کند خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس