شمخانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جمعه قدردانی کرد

برنا نیوز جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴
دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم سلحشور ایران در اولین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی حمایت از بیانیه و تصمیمات جدید این شورا در برابر بدعهدی طرف های برجام قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا ، در بخشی از این پیام آمده است: اصلی ترین سرمایه بی بدیل جمهوری اسلامی ایران برای عبور از تهدیدها و بحران های سخت، همواره پشتوانه مردمی و رابطه وثیق و بی بدیل میان مردم و خدمتگذارانشان در سطوح مختلف حاکمیت بوده است.
این پیام می افزاید: بدون شک حضور معنا دار و آگاهانه مردم روزه دار کشورمان در راهپیمایی عظیم حمایت از تصمیم های شورای عالی امنیت ملی در برابر زیاده طلبی و بدعهدی دولت آمریکا و بی عملی اتحادیه اروپا، مهمترین پیامی است که می تواند به مخاطبان اقدام های جدید ایران برای اتخاذ تصمیم عاقلانه منتقل شود.
در پایان این پیام آمده است: لازم می دانم قدردانی و سپاس متواضعانه خود و اعضای شورای عالی امنیت ملی را به محضر مردم سلحشور و مقاوم ایران اسلامی تقدیم نمایم و بر ادامه قاطعانه این مسیر بر اساس خواست و اراده آحاد مردم ایران تا حصول نتیجه نهایی که استیفای کامل حقوق مسلم کشور در برجام است، اعلام نمایم.

سرخط اخبار