سقوط هواپیمای آموزشی در زنجان

خبرگزاری مهر سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار مهر از سقوط هواپیما آموزشی در زنجان خبر داد. وی ادامه داد: این هواپیما حدوداً در ساعت ۱۱:۰۲ در حوالی روستایی گلابر سقوط کرده است. خالدی تاکید کرد: بلافاصله پس از اعلام به مرکز فوریت ها، ۲ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام در روستای محل حادثه مستقر شدند و جستجوی هوایی منطقه توسط بالگرد اورژانس در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حمید چوبینه با اعلام این مطلب، اظهار داشت: بر اساس طرح پایش سلامت، خانواده های پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران می توانند حداقل سالی یک بار مورد چکاپ و معاینات پزشکی قرار گیرند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه راه اندازی مرکز دائمی پایش سلامت در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان، راه اندازی شده است، بیان داشت: در پایش سلامت با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های این طرح، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار خواهیم داد و با این اقدام از بسیاری بیماری ها که کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران را تهدید می کند، جلوگیری خواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در ادامه با اشاره به مزایای این طرح، اظهار داشت: شناسایی بیماری فرد و ورود به موقع برای اقدامات درمانی، کاهش هزینه های درمان و پیشگیری از عوارض بیماری های خطرناک و مخفی از جمله مزایای پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در ادامه به توضیح در خصوص سایر اقدامات شرکت شهر سالم پرداخت و گفت:
در راستای ارائه خدمات بیشتر به همکاران و بازنشستگان شهرداری تهران در تلاش هستیم تا با کمک شهرداری مناطق، یک مرکز سلامت روان در هر منطقه راه اندازی کنیم.
چوبینه در ادامه با تاکید بر اینکه باید ارتباط سازمانی خوبی میان مرکز پایش سلامت و مرکز سلامت روان وجود داشته باشد، اظهار داشت:
مرکز سلامت روان می تواند با ارزیابی سلامت همکاران، اقدامات علمی و پیشگیرانه خوبی را انجام دهد که بی شک این اقدامات می تواند اثرات مثبت قابل توجهی را بر سلامت و کار همکاران داشته باشد.
وی همچنین در ادامه تصریح داشت: در ۱۸ مرکز ...

سرخط اخبار