مسئولان به دور از اندیشه های سیاسی برای مشکلات چاره اندیشی کنند

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
مسئولان به دور از اندیشه های سیاسی برای مشکلات چاره اندیشی کنند
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم ختم عبدالرحمان تاج الدین، مدیرکل امور حقوقی وزارت کار، تعاون و تأمین اجتماعی پیش از ظهر یک شنبه، با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در حسینیه اعظم اصفهان واقع در محله حسین آباد برگزار شد. محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمت خالصانه صادقانه به مردمی که در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی همراه و یار انقلاب و نظام در هر شرایطی بودند گزینش بهترین مسیر برای زندگی است. وی افزود: ملت ایران در سختی ومشکلات همواره در کنار مسئولان بودند چراکه تلاش خادمانه آنها را مشاهده کرده و به نظام جمهوری اسلامی و این انقلاب اعتقاد تام دارند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اینکه مردم ایران در تمام سختی ها و کارشکنی های دشمنان در کنار ما هستند پیام مهمی برای ما دارد و آن اینکه مسئولان و به ویژه سران سه قوه باید به دور از اندیشه های سیاسی با یکدیگر متحد باشند تا از مشکلات و تحریم ها به سلامتی عبور کنیم. ۳ میلیون سرپرست خانوارها از میان قشر بانوان هستند وی با بیان اینکه حدود سه میلیون ...

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم ختم عبدالرحمان تاج الدین، مدیرکل امور حقوقی وزارت کار، تعاون و تأمین اجتماعی پیش از ظهر یک شنبه، با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در حسینیه اعظم اصفهان واقع در محله حسین آباد برگزار شد.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمت خالصانه صادقانه به مردمی که در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی همراه و یار انقلاب و نظام در هر شرایطی بودند گزینش بهترین مسیر برای زندگی است.
وی افزود: ملت ایران در سختی ومشکلات همواره در کنار مسئولان بودند چراکه تلاش خادمانه آنها را مشاهده کرده و به نظام جمهوری اسلامی و این انقلاب اعتقاد تام دارند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اینکه مردم ایران در تمام سختی ها و کارشکنی های دشمنان در کنار ما هستند پیام مهمی برای ما دارد و آن اینکه مسئولان و به ویژه سران سه قوه باید به دور از اندیشه های سیاسی با یکدیگر متحد باشند تا از مشکلات و تحریم ها به سلامتی عبور کنیم.
۳ میلیون سرپرست خانوار از میان قشر بانوان هستند
وی با بیان اینکه حدود سه میلیون ...

[ مشاهده متن کامل مسئولان به دور از اندیشه های سیاسی برای مشکلات چاره اندیشی کنند خبرگزاری مهر ]