مبارزه با فساد مهمترین رویکرد سازمان بازرسی/ مبنای همه کارها قانون است

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱
مبارزه با فساد مهمترین رویکرد سازمان بازرسی/ مبنای همه کارها قانون است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بازرسی استان سمنان رویکرد این سازمان را مبارزه با فساد عنوان کردوگفت: سازمان بازرسی وظایف و نظارت های خود را به صورت سیستمی و گاهی غیر سیستمی و به صورت حضوری در طول سال انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان، محمدتقی مشهدی امروز(4تیر) درنشست با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضائیه با اعلام این مطلب گفت: سازمان بازرسی در هر جا که حقی از مردم عزیز و یا بیت المال تضییع شود و به هر نحوی به اطلاع سازمان برسد، مسلماً قاطعانه با آن برخورد خواهد کرد.
وی به تعداد گزارش شده به سازمان بازرسی استان سمنان اشاره داشت وگفت: یک هزار و 400 شکایت موردی به اداره کل بازرسی این استان گزارش شده است.
مشهدی با بیان اینکه سازمان بازرسی به عنوان بازوی نظارتی قوه قضاییه فعالیت می کند و کار نظارت بر دستگاه هایی را عهده دار است اضافه کرد: شماره تلفن 136 مرکز ارتباطات مردمی، پل ارتباطی مطمئنی میان مردم و کارشناسان و بازرسان فراهم می آورد.
مدیرکل بازرسی استان سمنان درباره کیفیت رسیدگی به اعلامات و شکایات اشخاص افزود: شکایات اشخاص در صورتی در دستور کار قرار می گیرد که نوع تخلف و سوء جریان مشخص شود و چنان چه شکایتی جنبه خصوصی و تظلم خواهی داشته باشد به مراجع ذی صلاح راهنمایی می شود.
مشهدی افزود: برخی مواقع بازرسی های فوق العاده در دستور کار سازمان بازرسی قرار می گیرد که ...

[ مشاهده متن کامل مبارزه با فساد مهمترین رویکرد سازمان بازرسی/ مبنای همه کارها قانون است شبستان ]