اخبار کوتاه

روزنامه مردم سالاری یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۴

فوتبالیست ۵۱ ساله ژاپنی بی خیال بازی نمی شود!
کازیوشی میورا ۵۱ ساله قرارداد خود را با تیم یوکوهاما تمدید کرد تا همچنان مسن ترین فوتبالیست حال حاضر جهان باشد. کازیوشی میورا بازیکن ۵۱ ساله که در جی لیگ ژاپن بازی می کند و هم دوره بازیکنانی چون زیکوی برزیلی و گری لینه کر انگلیسی بوده است، قرارداد جدیدی با تیم خود به امضا رساند. 
میورا با تایید این خبر گفت: قرارداد من با یوکوهاما به مدت یک سال دیگر تمدید شده و در سال ۲۰۱۹ نیز برای این تیم بازی خواهم کرد. از تمام کسانی که از من حمایت کردند تشکر می کنم. میورا در سال ۱۹۹۳ در تیم توکیو واردی بازی کرد و به این تیم کمک کرد تا در اولین فصل رقابت های جی لیگ ژاپن به عنوان قهرمانی دست یابد و خود نیز به عنوان ارزشمندترین بازیکن انتخاب شد. او فصل قبل ۹ بار برای تیمش در لیگ به میدان رفت که هر ۹ بار به صورت بازیکن تعویضی بوده است. میورا ۳۳ فصل است که فوتبال بازی می کند و در پایان سال ۲۰۱۹، ۳۴ فصل فوتبالی خود را سپری می کند. مرد سال آسیا در سال ۱۹۹۳ با زدن ۱۴ گل به تیم ملی کشورش کمک کرد تا برای اولین بار به جام جهانی ۹۸ فرانسه صعود کند. میورا اعلام کرده است تا زمانی که از فوتبال بازی کردن ذت ببرد، به بازی کردن ادامه خواهد داد.
کرانچار 6 مسافر دوحه را خط زد
کرانچار، سرمربی تیم ملی امید 23 بازیکن را برای همراهی این تیم در تورنمنت چهارجانبه دوحه به خط کرده است. این تصمیم سرمربی تیم ملی امید موجب خط خوردن 6 بازیکن شد. در بین خط خورده ها سه بازیکن تیم های داخلی و سه بازیکن تیم های خارجی دیده می شوند که عبارتند از:
1- نیما طاهری (ذوب آهن)
2-حبیب فرعباسی (نفت مسجد سلیمان)
3- رضا شکاری (روبین ...

سرخط اخبار