بازی های ارزی دلالان و تصمیم جدید برای بازار خودرو

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
بازی های ارزی دلالان و تصمیم جدید برای بازار خودرو
روزنامه جوان از بازار خبر می دهد که دلالان ارزی اجازه کاهش بیش از پیش دلار را نمی دهند. روزنامه ایران نیز روایت می کند که احتمالا قیمت خودرو 5 درصد کمتر از حاشیه بازار خواهد شد. روزنامه جمهوری اسلامی هم به متلاشی شدن باند فساد محصولات پتروشیمی پرداخته و در نهایت دنیای اقتصاد به رده بندی بانک ها براساس شاخص درآمدی اشاره می کند.

هفته های گذشته را می توان روزهای آرام بازار ارز نام برد. آرامشی که طی یکی دو روز اخیر اندکی به هم ریخته است. در حالی که تداوم کاهش قیمت دلار، نرخ این ارز آمریکایی را به کانال ۱۱ هزار تومان آورد، اتفاقات چند روز اخیر باعث شد تا باز دیگر به کانال ۱۲ هزار تومان برگردد.
به گزارش تجارت نیوز، روزنامه جوان در گزارش امروز اشاره می کند که « دلالان نمی گذارند نرخ ارز پایین تر بیاید. » جوان می نویسد: پس از این اتفاق(کاهش قیمت ارز) دلالان ارزی و صرافان خرید و فروش را در بازار متوقف کردند و به هیچ مراجعه کننده ای ارز نمی فروختند، بلکه حتی اگر فردی قصد فروش ارز خود را در بازار نیز داشت، به خاطر ترس از افت بیشتر قیمت ارز و ادامه زیان از خرید ارز آنان خودداری می کردند.
جوان در مورد وضعیت روز گذشته بازار ارز نیز می نویسد: اما روز گذشته تحت تاثیر همین عامل و چند عامل دیگر، بار دیگر رشد نرخ ارز از سر گرفته شد و مشاهدات میدانی از ثبت نرخ ۱۳ هزار تومان برای هر دلار در تابلوی صرافی ها حکایت می کرد.
روزنامه جمهوری اسلامی نیز از « متلاشی شدن باند فساد در محصولات پتروشیمی » توسط وزارت اطلاعات خبر می دهد. ...

[ مشاهده متن کامل بازی های ارزی دلالان و تصمیم جدید برای بازار خودرو تجارت نیوز ]

آخرین اخبار اقتصادی