ترامپ، آکوستا را تهدید به اخراج کرد

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۶
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به حکم دادگاه به نفع خبرنگار سی ان ان تهدید کرد: «آکوستا» بدرفتاری کند، او را از کاخ سفید بیرون می اندازم.

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز درباره حکم دادگاه پیرامون خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان که کاخ سفید وی را اخراج کرده بود، گفت: اگر آداب را رعایت نکند، بیرونش می اندازیم.
ترامپ در پاسخ به خبرنگار فاکس نیوز که از وی پرسید: «قاضی که خود شما وی را تأئید کردید، حکم داد که خبرنگار مذکور می تواند برای پوشش خبری به کاخ سفید برگردد». ترامپ در پاسخ گفت: مشکلی با این حکم ندارم. مشکلی نیست. قرار است آداب و رفتار صحیح رعایت شود؛ اما اگر وی بدرفتاری کند، او را بیرون می اندازیم یا حتی کنفرانس خبری را متوقف می کنیم.
این در حالیست که چندی پیش رسانه های خبری اعلام کردند که شبکه سی ان ان در ارتباط با لغو مجوز ورود خبرنگار خود برای ورود به کاخ سفید علیه دوتالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اقامه دعوا کرد.
بر اساس این گزارش، شبکه تلویزیونی در شکوائیه خود از طرف «جیم آکوستا» (Jim Acosta) از دادگاه خواسته است تا مجوز ورود او به کاخ سفید را به وی برگزداند.
این رویداد پس از آن به وقوع پیوست که این خبرنگار در جریان کنفرانس مطبوعاتی مربوط به انتخابات میان ...

[ مشاهده متن کامل ترامپ، آکوستا را تهدید به اخراج کرد برترینها ]