اشتباهات رایج آرایشی که پوستتان را خراب می کند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۳
اشتباهات رایج آرایشی که پوستتان را خراب می کند
بسیاری از خانم ها به صورت روزانه از کانسیلر استفاده می کنند، ولی این به آن معنا نیست که کار روزمره تان درست است. برخی از اشتباهات رایج در مورد نوع آرایش می تواند همه زحمات شما را خراب کند و اجازه ندهد بهترین نتیجه را از آرایش صورت خود بگیرید.

برخی افراد تصور می کنند خودشان بهتر از هر فرد دیگری می تواند در مورد نوع آرایشی که بیشتر از هر روش دیگری به او می آید، تصمیم بگیرند و حاضر نیستند نظرات دیگران در مورد نحوه آرایش را بشنوند و یا به سراغ یادگیری بهتر مدل آرایش بروند.
شاید این حقیقت تا حدی درست باشد، چون هر فرد با توجه به شناخت دقیقی که از اجزای صورت و چهره خود دارد، می تواند تشخیص دهد چه مدل آرایشی بیشتری تناسب را با صورت و شخصیت او دارد. ولی برخی از اشتباهات رایج در مورد نوع آرایش می تواند همه زحمات شما را خراب کند و اجازه ندهد بهترین نتیجه را از آرایش صورت خود بگیرید.
رنگ اشتباه کرم پودر
این مشکل بسیار رایج است و البته باید بدانید که راه حلش هم به بسیار ساده است. برای خرید کرم پودر مناسب رنگ پوستتان به سراغ کانتر مغازه و قسمتی که تستر لوازم آرایشی قرار دارند، بروید. کرم پودر یکی از محصولاتی است که حتماً قبل از خرید باید تست شود. رنگ پوست هر فرد دارای تناژ مختلف است و نوع آن هم با دیگری فرق می کند. این نکات در مورد محصولات مختلف کرم پودر هم صادق است.
زمانی که تناژ پوست صورتتان را بشناسید، می توانید رنگی که به پوس ...

[ مشاهده متن کامل اشتباهات رایج آرایشی که پوستتان را خراب می کند پارسینه ]