ربیعی: بنزین با کارت جایگاه به 15 لیتر کاهش می یابد

طلا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
سخنگوی در مورد کارت های سوخت گفت: گام بعدی کاهش سهمیه بنزین بدون کارت سوخت است، که الان 30 لیتر است و بعدا 15 لیتر می شود.

علی ربیعی سخنگوی دولت درباره کارت سوخت ها و سرنوشت آن و اینکه سهمیه بندی بنزین اعمال می شود؟ گفت: گام بعدی، کاهش زدن بنزین و استفاده از بنزین بدون کارت است.
​ علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری خود درباره کارت سوخت ها و سرنوشت آن و اینکه سهمیه بندی بنزین اعمال می شود یا نه گفت: اتفاقا همین الان با مهندس زنگنه صحبت می کردم، گام بعدی کاهش زدن بنزین و استفاده از بنزین بدون کارت است.
وی افزود: اینکه چرا یکباره انجام ندادیم؟ چون کارت ها از پست ها ارسال نشده بود و هم اینکه اعلام به یک باره باعث هجوم مردم به پمپ بنزین ها می شد، لذا الان 30 لیتر است اما در گام بعدی 15 لیتر خواهد شد و به مرور به صورت جدی کارت ها عملیاتی می شود و سیاست اقای زنگنه سیاست درستی است.
وی در خصوص حادثه روز گذشته در کربلای معلی، بیان داشت: هیچ ایرانی در حادثه کربلا فوت نکرده است. همچنین از مردم و کارگزاران حج عربستان که برای برگزاری مراسم حج انجام شد تشکر می کنیم.
سخنگوی دولت تصریح کرد: در جلسه سران قوا اولا اوضاع اقتصادی کشور مورد بحث قرار گرفت و موضوعات منطقه، وضعیت برجام و گام سوم و مبارزه علنی و شفاف با فساد از دیگر موضوعات بود.
ربیعی اظهار داشت: تولیدات کشاورزی مقرون به صرفه می شود، تا برای روستاها امکان مهاجرت معکوس را شاهد باشیم.
سخنگوی دولت با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: اعتقاد به یک گام به پیش یک گام به پشت نداریم و اعتقاد به حضور زنان برای کسب جایگاه های اجتماعی را داریم.
ربیعی اظهار داشت: برای دیدارهای ملی قرار شده خانم ها بتوانند در ورزشگاه ها حضور یابند و شرایط یه سمتی می رود که در لیگ هم این اتفاق بیفتد، باید نگرانی ها در مورد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار