اسناد مهمی که هنگام دستگیری پسر وحید مظلومین کشف شد +فیلم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
اسناد مهمی که هنگام دستگیری پسر وحید مظلومین کشف شد +فیلم
طی نامه شماره م. ۹۶ /۳۷۸۵۲ مورخ ۲۳/۱۱/۹۶ بانک مرکزی اسامی اشخاصی را که اخلال گران اصلی بازار ارز هستند را معرفی می کند که در این فهرست اسامی وحید مظلومین، محمداسماعیل قاسمی به چشم می خورد.

به گزارش مشرق، وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده و حکمشان اجرا گردید، نقش قابل توجهی در افزایش قیمت ها داشته اند.
پس از اجرای حکم این دو مفسد اقتصادی، شبهات و واکنش هایی در رابطه با این پرونده در فضای مجازی منتشر شد که به منظور تنویر افکار عمومی با انتشار دوباره فیلم دادگاه علنی و متن کیفرخواست ، به سئوالاتی که در اذهان ایجاد شده، پاسخ داده شده است:
بخش اول مروری بر کیفرخواست پرونده وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی در ادامه قابل ملاحظه است:
آنطور که در کیفرخواست آمده است: وحید مظلومین ضمن اینکه اشراف کامل به کلیه مسائل و موضوعات رشته فعالیت خود دارد همه ضعف ها، کمبودها، محدودیت های پلیسی، اطلاعاتی، قضایی، قانونی در زمینه جمع آوری اطلاعات، مستندسازی، جرم بودن یا نبودن اعمال و به طور کلی گریزگاه های قانونی را می شناسد. این امر موجب شده است که بنا به اذعان کلی کارشناسان، ماموران پلیسی اطلاعاتی ...

[ مشاهده متن کامل اسناد مهمی که هنگام دستگیری پسر وحید مظلومین کشف شد +فیلم مشرق نیوز ]