پرتغال خوب است، اما نه به اندازه اسپانیا

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۹
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: با کار تیمی بازیکنان ماورای زمینی هم مهار می شوند چه برسد به رونالدو اما در شرایط فرد به فرد رونالدو قابل مهار نیست.

به گزارش مشرق ، محمد نصرتی با اشاره به عملکرد تیم ملی مقابل اسپانیا اظهار داشت: بازیکنان واقعا عملکرد فوق العاده ای داشتند و جا دارد به آنها خسته نباشید بگوییم و از تمام مجموعه تیم ملی از بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی و همه افرادی که جانانه دفاع کردند و عملکرد قابل تمدیدی مقابل اسپانیا به جا گذاشتند تشکر می کنیم. حق ما در این بازی واقعا حداقل مساوی بود و اگر اعتماد به نفس بالاتری داشتیم، نتیجه را واگذار نمی کردیم.
وی افزود: طبیعی بود مقابل قهرمان جهان روی کاغذ بازنده باشیم اما در زمین چیز دیگری را شاهد بودیم و حق مان باخت نبود. ما باختیم، اما سرافراز و غیرت مندانه باختیم.
مدافع پیشین تیم ملی در مورد بازی با پرتغال افزود: بازی با پرتغال سخت است چون با تیم خوبی بازی داریم البته این را هم بگویم که پرتغال هرچقدر هم خوب باشد به خوبی اسپانیا نیست.
نصرتی اضافه کرد: شرایط گروه به نحوی است که مساوی هم برای ما حکم حذف شدن را دارد و باید کمی هجومی تر بازی کنیم. همه این ها بستگی به نظر کی روش دارد.
نصرتی در مورد مهار رونالدو تصریح کرد: اگر ما منسجم باشیم ،بازیکنان ماورای زمینی هم ...

[ مشاهده متن کامل پرتغال خوب است، اما نه به اندازه اسپانیا مشرق نیوز ]