کی روش: نمی دانم چرا ترابی در آسیا بازی می کند

آفتاب نیوز شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیمش با تلاش زیاد موفق شد از سد ویتنام بگذرد.

آفتاب نیوز :
کارلوس کی روش در نشست خبری بعد از پیروزی دو بر صفر تیم ملی ایران برابر ویتنام گفت: هر دوتیم برای صعود بازی کردند تا به دور بعدی راه پیدا کنند. در نیمه اول توانستیم با بیش از هفتاد درصد مالکیت، کار را پیش ببریم و یک موقعیت هم به حریف ندهیم. بازیکنانم تلاش زیادی کشیدند تا به این موفقیت برسیم. اگر می توانستیم از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم، در نیمه اول گل های بیشتری را به ثمر می رساندیم. ما می توانستیم با دو یا سه گل به رختکن برویم.
او افزود: وقتی نتوانستیم در نیمه اول گل های بیشتری بزنیم، تیم ویتنام اعتماد به نفس پیدا کرد. آن ها در نیمه دوم یک شوت زدند. آمار گویای همه چیز است. امروز استراحت می کنیم و از فردا برای عراق آماده می شویم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی تیمش مقابل عراق، بیان کرد: بازی با عراق همیشه خیلی مهم بوده است. تمام تمرکز ما روی این دیدار است. همیشه دیدار پیش روی، مهم ترین بازی ماست. تمام تمرکز و رویای ما روی بازی با عراق است. منتظر نتیجه بازی امروز عراق و یمن می مانیم. برای ما مهم است که استراتژی خودمان را در آن بازی تعیین کنیم. اما حالا وقت صحبت درباره بازی با ویتنام است.
وی در واکنش به خبرنگاری که از روند تیم ملی ایران تمجید کرد، گفت: همینطور است. بازیکنان هفت گل زدند و توقعات من را برآورده کردند. از آن ها می خواهم فشرده بازی کنند. این سبک بازی را امارات، قطر و عربستان انجام نمی دهند. بازیکنانم با فشردگی بالایی در میانه میدان بازی می کنند. در نیمه دوم بازی با ویتنام کمی عصبانی بودیم چون بازیکنانم می خواستند گل های بیشتری را به ثمر برسانند. بازیکنانم خیلی خوب بودند و عملکردی را ...

سرخط اخبار