تفاوت اسپانیا و مراکش زیاد است/ غیبت چشمی تاثیرگذار خواهد بود

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۳
تفاوت اسپانیا و مراکش زیاد است/ غیبت چشمی تاثیرگذار خواهد بود
اقتصاد ایران: بازیکن پیشین تیم ملی گفت: تفاوت اسپانیا و مراکش حفظ توپ، سرعت بازی و بازی سازی است و کی روش باشد در این خصوص هوشیار باشد.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار تیم ملی ایران برابر اسپانیا گفت: به اعتقاد من شرایط تیم ملی بعد از برد مقابل مراکش خوب است، آنها از لحاظ روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار دارند و امیدوارم بتوانند یک بازی خوب مقابل اسپانیا به نمایش بگذارند.
وی تاکید کرد: مقابل تیمی بازی داریم که در زدن ضربات نهایی دقت بسیاری دارد و اجازه نمی دهد موقعیت هایش به سادگی از دست برود باید مدافعان ما اجازه حرکت به مهاجمان اسپانیا را ندهند و هافبک ها با تخریب بازیکنان اسپانیا مانع ارسال پاس های دقیق به مهاجمان این تیم شوند.
بازیکن پیشین تیم ملی تصریح کرد: باید برابر اسپانیا هوشیارانه بازی کنیم؛ نه عقب نشینی کامل کنیم و نه کاملا رو به جلو بازی کنیم بلکه باید محتاطانه عمل کنیم ولی خونسردی و آرامش خود را حفظ کنیم.
ورمزیار تاکید کرد: تفاوت های اسپانیا و مراکش زیاد است. آنها در ارسال توپ، سرعت بازی و حفظ توپ اختلاف های بسیاری با مراکش دارند و قطعا کی روش با آنالیزی که از این تیم کرده نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرده است.
وی در پاسخ به این سوال که نبود چشمی چقدر در روند کار تیم ملی ...

[ مشاهده متن کامل تفاوت اسپانیا و مراکش زیاد است/ غیبت چشمی تاثیرگذار خواهد بود اکو نیوز ]