پرونده من و فالکائو بسته شده است؛ فکرم را درگیر نکنید

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
پرونده من و فالکائو بسته شده است؛ فکرم را درگیر نکنید
آقای گل سابق فوتسال جهان با اشاره به پیشی گرفتن فالکائو از او در ثبت تعداد گل های ملی و عبور از مرز 400 گل اظهار کرد: پرونده این موضوع برای من بسته شده است.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا با اشاره به پیشی گرفتن فالکائو از او در ثبت تعداد گل های ملی و عبور از مرز 400 گل اظهار کرد: پرونده این موضوع برای من بسته شده است و نمی خواهم اصلاً به آن فکر کنم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا فدراسیون فوتبال اقدامی برای برگزاری دیدار دوستانه انجام داده است تا شما با گلزنی ، دوباره از فوق ستاره فوتسال برزیل پیش بیفتید؟ گفت: تنها به این موضوع اشاره می کنم که افتخار می کنم مدتی توانستم برای تیم ملی کشورم بازی کنم و افتخارآفرین باشم.
آقای گل سابق فوتسال جهان با بیان اینکه برزیلی ها آنقدر پافشاری کردند تا فالکائو بتواند رکوردم را بشکند و در نهایت موفق به این موضوع شدند، عنوان کرد: حق من آن چیزی نبود که به من دادند. نه از کسی ناراحتم و نه گله ای از کسی دارم و حتی نمی خواهم پاسخ فردی را بدهم.
شمسایی در پاسخ به سؤال دیگری که از لحن صحبت های شما ناراحتی موج می زند و به نظر می رسد از مسئولان فدراسیون فوتبال و شخص علی کفاشیان ناراحت هستید، متذکر شد: بحث ناراحتی نیست. وجدانم راحت است، چراکه تمام تلاش خود را برای سربلندی نام ایران انجا ...

[ مشاهده متن کامل پرونده من و فالکائو بسته شده است؛ فکرم را درگیر نکنید خبرگزاری آنا ]