آخرین وضعیت پلاسکو و ایران مال

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
آخرین وضعیت پلاسکو و ایران مال
علی اعطا صبح امروز در نشست خبری خود با اشاره به رقم بدهی دولت به شهرداری تهران گفت: بر اساس آمار معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران میزان بدهی دولت به شهرداری 5700 میلیارد تومان است.

سخنگوی شورای شهر تهران در مورد آخرین پرونده های مطروحه شهرداری توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش ایسنا، علی اعطا صبح امروز در نشست خبری خود با اشاره به رقم بدهی دولت به شهرداری تهران گفت: بر اساس آمار معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران میزان بدهی دولت به شهرداری ۵۷۰۰ میلیارد تومان است.
وی با بیان اینکه البته دولت ۸۰۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز مجاز به کمک به شهرداری تهران بوده است که هنوز پرداخت نشده، تصریح کرد: در مواردی که دولت مکلف است این بدهی محاسبه شده، اما در مواردی که دولت مجاز بوده است با اتمام سال، موضوع حل شده است.
اعطا در مورد سرانجام پروژه ایران مال با بیان اینکه گفته می شود در دوره مدیریت قبلی شهری شهرداری هیچ گونه نظارتی نداشته و حتی وارد کارگاه ساختمانی نشده که ببیند چه ساخته می شود، گفت: گزارشی از این پروژه با حجم قابل توجهی از محاسبه تخلفات در کمیسیون ماده ۱۰۰ از سوی مدیریت شهری فعلی ارسال شده است و این پرونده اتفاقا در شعبه من است که به عنوان عضو شورا در آن شعبه حضور دارم و در یک جلسه صحبت کردیم، اما تصمیم گرفتیم به دلیل ابعاد گسترده پرونده بازدیدی داشته باشیم.
وی ...

[ مشاهده متن کامل آخرین وضعیت پلاسکو و ایران مال فرارو ]