خطیر: اگر رای دادگاه صادر شود، پرسپولیس باید جام را برگرداند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸
خطیر: اگر رای دادگاه صادر شود، پرسپولیس باید جام را برگرداند
علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه جام دیدار سوپر جام به پرسپولیسی ها اهدا شد، گفت که پرسپولیسی ها باید جام را برگردانند و این موضوع واقعا برای پرسپولیس زشت است که جامی را که گرفتند دوباره پس بدهند.شکایت استقلال پا برجا است و منتظر اعلام رای نهایی دادگاه عالی ورزش هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای پرسپولیس بد است که بعد از اعلام رای دادگاه عالی ورزش، جام قهرمانی سوپر جام را پس بدهند.
علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه جام دیدار سوپر جام به پرسپولیسی ها اهدا شد، گفت: پرسپولیسی ها باید جام را برگردانند و این موضوع واقعا برای پرسپولیس زشت است که جامی را که گرفتند دوباره پس بدهند.
او ادامه داد:شکایت استقلال پا برجا است و منتظر اعلام رای نهایی دادگاه عالی ورزش هستیم، اما باز هم می گویم تحویل جام به پرسپولیس کار عاقلانه ای نبود. این حواشی برای فوتبال ایران خوب نیست.
معاون ورزشی باشگاه استقلال افزود: نمی دانم چرا جام را به پرسپولیسی ها دادند، اما می دانم آنها باید این جام را برگردانند. مسئولان به دلیل اینکه پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شدند، جام سوپر جام را به آن ها اهدا کردند.
لینک کوتاه کپی لینک

[ مشاهده متن کامل خطیر: اگر رای دادگاه صادر شود، پرسپولیس باید جام را برگرداند انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب