حمایت 17هزار حامی قزوینی از 1645یتیم/ 264طرح اشتغال زایی اجرایی شد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
حمایت 17هزار حامی قزوینی از 1645یتیم/ 264طرح اشتغال زایی اجرایی شد
رئیس کمیته امداد استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری در استان قزوین 17 هزار و 809 حامی در قالب طرح اکرام ایتام حمایت از هزار و 645 یتیم را بر عهده دارند.

مجید مومنی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ اظهار کرد: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از شش میلیارد و 449 میلیون تومان در قالب کمک های موردی به خانواده های تحت حمایت و اقشار آسیب پذیر استان پرداخت شده است.
وی افزود: کمک های موردی بر اساس نیازهای مددجویان و برای برطرف کردن مشکلات معیشتی، فرهنگی، تحصیلی، درمانی و جهیزیه آنها پرداخت می شود.
این مسئول ادامه داد: هفت هزار و 333 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین درشش ماهه نخست سال جاری از کمک های موردی این نهاد بهره مند شده اند.
وی بیان کرد: با پرداخت کمک های موردی به خانوار تحت حمایت و افراد مستمند استان قزوین درصدد هستیم تا از بروز مشکلات و گرفتاری برای خانواده ها، جلوگیری کرده و وضعیت زندگی شان را بهبود دهیم.
رئیس کمیته امداد استان قزوین اذعان کرد: مناطق محروم استان قزوین دارای ضریب محرومیت شش، هفت و هشت هستند که کمیته امداد همواره خدمات مطلوبی را به مددجویان ساکنان در این مناطق ارائه می کند. 
وی ابراز کرد: مددجویان ساکن در مناطق محروم به دلیل دور افتادگی و نبود امکانات کافی مناسب و شایسته همواره با مشکلات بسیاری ...

[ مشاهده متن کامل حمایت 17هزار حامی قزوینی از 1645یتیم/ 264طرح اشتغال زایی اجرایی شد صبح قزوین ]