وقایع سوسنگرد در تاریخ دفاع مقدس تعیین کننده بود

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴
وقایع سوسنگرد در تاریخ دفاع مقدس تعیین کننده بود
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت ۲۶ آبان ماه، سالروز آزادسازی شهر سوسنگرد، دفاع مقدس را پشتوانه اصلی هویت و فرهنگ انقلاب اسلامی و صحنه نمایان سازی وحدت دانست.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت 26 آبان ماه، سالروز آزادسازی شهر سوسنگرد، دفاع مقدس را پشتوانه اصلی هویت و فرهنگ انقلاب اسلامی و صحنه نمایان سازی وحدت، اقتدار و عظمت ملت ایران برابر جبهه دشمن و الگوی نوین مقاومت مردمی امروز منطقه دانست. در ابتدای این بیانیه آمده است: جنگ تحمیلی هشت ساله استکبار جهانی و رژیم بعثی صدام که در سال های آغازین حیات جمهوری اسلامی و در شرایطی که کشور هنوز از فتنه ها و غائله های ضد انقلاب و تفاله های رژیم منحوس شاهنشاهی فارغ نشده بود، مهمترین بحران فراروی انقلاب اسلامی و ملت ایران به شمار رفته و نیازمند بازخوانی و یادآوری مستمر در روند تاریخی این سرزمین است.
این بیانیه می افزاید: ایام و مناسبت های تقویمی که یادآور رخدادها و حوادث درس آموز هشت سال دفاع مقدس است، فرصت ارزنده و مغتنمی است که تأمل و تمرکز پیرامون آن ها می تواند جامعه اسلامی را همواره مهیای دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و صیانت از آرمان ها، ارزش ها و هویت دینی، انقلابی و ملی کشور در صحنه های سرنوشت ساز قرار ...

[ مشاهده متن کامل وقایع سوسنگرد در تاریخ دفاع مقدس تعیین کننده بود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم