وقتی مقصر رانت 18 میلیارد دلاری ژست مبارزه با فساد می گیرد/چالش های گروه اقدام ایران/ توصیه یک اصولگرا به رئیسی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۳
وقتی مقصر رانت 18 میلیارد دلاری ژست مبارزه با فساد می گیرد/چالش های گروه اقدام ایران/ توصیه یک اصولگرا به رئیسی
اسحاق جهانگیری گفت: فساد در کشور وجود دارد و متاسفانه بزرگ شده و به برخی مسئولین بالای کشور رسیده است، در دوره ای که می شد و می بایست جلوی فساد را می گرفتند نگرفتند و برخی مسئولین کشور را آلوده کردند.

سرویس سیاست مشرق- روزنامه ها در لابه لای گزارش ها و سرمقاله ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می کند.
*********

کیهان
با همین شعار «از سروش تا گوگوش» بازیچه براندازان شدید
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه در اصل گفتمان انقلاب با یکدیگر اختلاف نظری نداریم، گفت: گفتمان مقابل را هم تخطئه نمی کنیم اما مزیت گفتمان اصلاحات «جذب حداکثری» است؛ مثال مردمی درباره اصلاحات که از «سروش تا گوگوش» را شامل می شود، صحیح است و ما نمی توانیم کسی را حذف کنیم.
به گزارش امیدنامه، محمدرضا عارف در دیدار مدیر و شماری از اعضای انجمن اندیشه و قلم، ضمن بیان اینکه ما گفتمان اصلاحات را برآمده از انقلاب می دانیم، ادامه داد: باور من این است که ما در اصل گفتمان انقلاب با یکدیگر اختلاف نظری نداریم، گفتمان مقابل را هم تخطئه نمی کنیم اما مزیت گفتمان اصلاحات «جذب حداکثری» است؛ این مثال مردمی درباره اصلاحات که از «سروش تا گوگوش» را شامل می شود، صحیح است و ما نمی توانیم کسی را حذف کنیم. اما برخی رقبای ما در کمال بی انصافی از این ویژگ ...

[ مشاهده متن کامل وقتی مقصر رانت 18 میلیارد دلاری ژست مبارزه با فساد می گیرد/چالش های گروه اقدام ایران/ توصیه یک اصولگرا به رئیسی مشرق نیوز ]