با بهترین سدان های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

تیتربرتر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۷

به گزارش تیتربرتر؛
درست است که خودرو های اسپرت جذابیت بیشتری دارند و شاسی بلند ها نیز روز به روز محبوبیت پیدا می کنند، اما باز هم سدان ها ثابت کرده اند که بهترین گزینه برای کار و مصارف خانگی هستند و به همین دلیل نیز سلاطین خودروساز، هر سال مدل های جدیدی از سدان های خود را راهی بازار می کنند که پیشرفت های زیادی نسبت به مدل های قبلی دارند.
برترین ها: درست است که خودرو های اسپرت جذابیت بیشتری دارند و شاسی بلند ها نیز روز به روز محبوبیت پیدا می کنند، اما باز هم سدان ها ثابت کرده اند که بهترین گزینه برای کار و مصارف خانگی هستند و به همین دلیل نیز سلاطین خودروساز، هر سال مدل های جدیدی از سدان های خود را راهی بازار می کنند که پیشرفت های زیادی نسبت به مدل های قبلی دارند.
به عبارت خودمانی تر می توان خودور های سدان را به شلوار لی در دنیای پوشاک تشبیه کرد، این خودرو ها ممکن است در تمامی زمینه ها کارآیی نداشته باشند، اما برای استفاده روزانه بهترین گزینه هستند. این موارد باعث شد تا کنجکاو شویم و به دنبال بهترین سدان های ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ باشیم و در ادامه فهرستی از این خودرو ها را با علاقه مندان سدان ها به اشتراک بگذاریم.
هوندا سیویک (Honda Civic)
خودروسازی کار ساده ای نیست و خودرویی که ساخته می شود باید نیاز تمام رانندگان را برآورده کند، به همین دلیل نیز سدان های زیادی را در بازار سراغ نداریم که راننده ها حسابی از تعامل با این خودور ها راضی باشند. اما در این بین داستان هوندا سیویک فرق می کند و با سدان محبوبی طرف هستیم که نه تن ها خودرویی کارآمد است، بلکه رانندگی دلنشینی دارد و به لحاظ قیمتی نیز نسبت به دیگر رقبا، خودروی خوش ...

سرخط اخبار