سالک: مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست/ برنامه های تیم ملی زودتر مشخص شود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
سالک: مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست/ برنامه های تیم ملی زودتر مشخص شود
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست، در مورد تیم ملی هم گفت: بهتر است برنامه های ملی پوشان برای مسابقات پیش رو هر چه زودتر مشخص شود.

محمدرضا سالک پس از پیروزی سه بر صفر تیم خاتم اردکان مقابل عقاب نهاجا در هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: به هر حال تیم عقاب یکی از تیم های جوان لیگ برتر است که بازیکنان جوان ولی با انگیزه ای را در ترکیب خود دارد. شاید نتایج تیم عقاب در لیگ برتر آنطور که باید نبوده اما، همه تیم ها را اذیت کرده است. در این بازی هم نمایش خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و خوشحالم که نتیجه کسب شده به سود تیم ما بود.
او با اشاره به مصدوم های تیم خاتم در این بازی نیز گفت: با توجه به این موضوع هم که شهرام محمودی بازیکن پشت خط زن ما مصدوم بود پیش بینی می کردیم که بازی سختی برای تیم ما باشد اما خوشبختانه بازیکنان تیم با قدرت بازی کردند تا تیم با انگیزه عقاب را شکست دهند و هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان، در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت شهرام محمودی جدی است؟ توضیح داد: خیر، مصدومیت شهرام چندان جدی نیست ولی به دلیل پیش رو داشتن بازی های پلی آف به او استراحت دادیم و فشار نیاوردیم تا در مرحله حساس پلی آف از او استفاده بیشتری داشته باشیم.
او در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد تیم خاتم تا این مرحله از لیگ طبق پیش بینی های اول فصل کادر فنی و مسئولان باشگاه بوده است؟ اظهار کرد: اگر در مورد جدول رده بندی صحبت کنیم، با توجه به پیروزی هایی که کسب شد الآن جایگاه دوم را در اختیار داریم که رتبه خوبی است. تیم هایی مثل پیکان و فولاد سیرجان در حالی پایین تر از تیم ما هستند که بازیکنان بزرگی را در اختیار دارند و تیم های دست و پا بسته ای نیستند.
سالک افزود: با این وجود انتظار کارشناسان از تیم ...

[ مشاهده متن کامل سالک: مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست/ برنامه های تیم ملی زودتر مشخص شود ایسنا ]