سید حسن نصرالله: ارتش اسرائیل منتظر پاسخ باشد

فارس نیوز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴
دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنرانی خود به مناسبت دومین سالروز آزادی جرود عرسال و حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی به لبنان تأکید کرد که باید به این رژیم پاسخ داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصر الله، دبیر کل حزب الله لبنان یکشنبه (سوم شهریور) در شهرک «العین» از طریق ویدیو کنفرانس در حال سخنرانی است.
این سخنرانی در دومین سالگرد آزادی جرود عرسال انجام می شود. حزب الله و ارتش لبنان با کمک ارتش سوریه و متحدان آن ها ژوئیه (مرداد) سال ۲۰۱۷ عملیاتی را برای آزاد سازی مناطق «جرود عرسال» و «قلمون غربی» در لبنان از دست گروه های تروریستی آغاز کردند و توانستند مناطق آلوده به تروریسم را بین سوریه و لبنان پاکسازی کنند.
لحظه اهتزاز پرچم های لبنان و حزب الله بعد از آزادسازی جرود عرسال
آغاز سخنرانی سید حسن نصرالله
سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود ضمن خوش آمدگویی به میهمانان در شهرک العین گفت که سخنرانی او، اولین واکنش به تجاوزهای بامداد (یکشنبه) رژیم صهیونیستی به لبنان و سوریه است.
سید حسن نصرالله همچنین موفقیت و پیروزی ارتش لبنان و حزب الله و ارتش سوریه در برابر تروریست ها را به مردم این دو کشور و خانواده های شهدا تبریک و تهنیت گفت.
او به سالروز ربوده شدن «امام موسی الصدر» و همراهان او «محمد یعقوب و عباس بدر الدین» اشاره کرد و گفت که آنچه حزب الله طی سال های گذشته داشته از پیروزی ها و موفقیت ها، حتی سالگرد پیروزی در جرود عرسال همه به برکت و خدمات امام موسی الصدر بود.
او گفت که آنچه که دو سال پیش در شرق لبنان و منطقه رخ داد تهدیدی بود که در پی تقسیم کشورها بود و همه اهالی روستاها و شهرهای در معرض کشتار، اخراج و اسارت بودند.
سید حسن نصرالله با بیان اینکه باید پرسید چه کسانی از تروریست ها حمایت مالی، تسلیحاتی و لجستیکی کرد، اعلام کرد که نبرد مقاومت در سال های گذشته با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار