تمجید جلالی از بازی دفاعی گسترش فولاد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
تمجید جلالی از بازی دفاعی گسترش فولاد
بانک ورزش -  سرمربی تیم فوتبال پیکان عملکرد دفاعی تیم گسترش فولاد را ستود. به گزارش بانک ورزش ، مجید جلالی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: از نظر من تیمی که بتواند این طور دفاع و از دروازه خود حراست کند و نبازد قابل دفاع است.

بانک ورزش -  سرمربی تیم فوتبال پیکان عملکرد دفاعی تیم گسترش فولاد را ستود.
به گزارش بانک ورزش ،  مجید جلالی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: از نظر من تیمی که بتواند این طور دفاع و از دروازه خود حراست کند و نبازد، قابل دفاع است. از آن چیزی که به دست آمد ناراحتم، اما سعی می کنم برایم تجربه شود. با بازیکنانم هم این موضوع را در میان می گذارم و نقطه نظرات آنها را می شنوم. امیدوارم در بازی های آینده در چنین تله هایی گرفتار نشویم.
سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش نسبت به هفته های گذشته موقعیت گلزنی کمتری داشت، تصریح کرد: این طبیعی است، چون حریف خیلی خوب دفاع کرد. این تیم سعی می کرد تمام شکاف ها و روزنه ها را ببندد و در اصل بچه های ما را وادار به کاری که دوست داشت، می کرد. این طبیعی است، آنها خوب دفاع کردند و ما نتوانستیم از پس گسترش فولاد بر بیاییم. سعی می کنیم برای بازی های آینده راهکار مناسبی پیدا کنیم.

[ مشاهده متن کامل تمجید جلالی از بازی دفاعی گسترش فولاد بانک ورزش ]