سومین کارگاه کشوری تربیت معلمان با مهارت های چندگانه در سنندج برگزارشد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
سومین کارگاه کشوری تربیت معلمان با مهارت های چندگانه در سنندج برگزارشد
سومین کارگاه کشوری تربیت معلمان با مهارت های چندگانه با حضور41 نفر از معلمان آموزش و پرورش استثنایی یازده استان کشور در قطب کردستان برگزار شد.

به گزا رش خبرگزاری فارس از سنندج، رییس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان صبح امروز در مراسم افتتاحیه سومین کارگاه کشوری تربیت مدرس که در باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد اظهار کرد: در طول برگزاری این کارگاه های چهار مرحله ای در استان های فارس،گلستان و کردستان فرصتی برای آموزش 128 نفر از معلمان دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور فراهم شده است.
خلیل رنجبر افزود: معلمان دانش آموزان با نیازهای ویژه با حضور در این کارگاه ها و با فراگیری آموزش های لازم می توانند به نیازهای مختلف دانش آموزان با نیازهای ویژه در گروههای هفت گانه پاسخ مناسب بدهند.
وی بیان کرد: تربیت معلمان متخصص، افزایش سطح علمی و کاربردی فراگیران با راهبردهای مختلف آموزشی، نحوه ارزشیابی در گروه های مختلف دانش آموزان با نیازهای ویژه و افزایش دانش فراگیران با ویژگی های روانشناختی و محورهای توانبخشی دانش آموزان با نیازهای ویژه از جمله اهداف مهم برگزاری این کارگاه ها است.
رییس آموزش وپرورش استثنایی استان کردستان خاطرنشان کرد: آموزش در خصوص گروه های دانش موزان آسیب دیده شنوایی، آسیب دیده بینایی، معلول جسمی–حرکتی، طیف ...

[ مشاهده متن کامل سومین کارگاه کشوری تربیت معلمان با مهارت های چندگانه در سنندج برگزارشد فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز