ضرورت اتکای ملت و مسئولین به توان داخلی

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱
ضرورت اتکای ملت و مسئولین به توان داخلی
حجت الاسلام قاضی دزفولی، بر ضرورت اتکای ملت و مسئولین به توان داخلی تاکید کرد و اظهار داشت: کشور ما دارای منابع فراوانی است و قطعا می توان از این ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از دزفول، «حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی»، در همایش معرفی الگوی نوین اشتغال که به همت کمیته امداد دزفول در سالن پژوهشسرای این شهرستان برگزار شد، به جنگ اقتصادی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن یک جنگ اقتصادی فراگیر علیه ملت ایران به راه انداخته است .
امام جمعه دزفول، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تصریح کردند که اگر ملت ایران هوشیار بوده و مسئولین انقلابی و جهادی عمل کنند، در این نبرد نیز پیروز میدان خواهیم بود، بر ضرورت اتکای ملت و مسئولین به توان داخلی تاکید کرد و افزود: کشور ما دارای منابع فراوانی است و قطعا ایجاد اشتغال ثوابی کمتر از عبادت نخواهد داشت .
وی آغاز عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی توسط مددجویان کمیته امداد را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: پرورش ماهی یک سرمایه گذاری تضمین شده است و قطعا گام بلندی در جهت مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن خواهد بود.
100 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد دزفول ایجاد شد
مسعود رحیمی، هم از ایجاد 100 فرصت شغلی از ابتدای امسال تاکنون برای مددجویان کمیته امداد شهرستان دزفول خبر داد و تصریح کرد: ...

[ مشاهده متن کامل ضرورت اتکای ملت و مسئولین به توان داخلی شبستان ]