زمان پرداخت قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱
ساعت24 - آغاز پرداخت قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته از ۱۰ روز آینده/ هیچ وزارتخانه ای پاداش پایان خدمت ۹۶ کارکنان خود را نداده است

فرهنگیان بازنشسته حدود ۱۰ ماه است که پیگیر پرداخت پاداش پایان خدمت خود هستند؛ آنها تاکنون چندین بار دست به تجمع زدند و نسبت به عدم پرداخت پاداش پایان خدمت گلایه مند هستنند.
سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، اظهار کرد: حدود ۶ نفر از معلمان بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهنگی به دفتر بنده آمدند و به آنها توضیح دادم که هیچ وزارتخانه ای نیست که پاداش ۹۶ کارکنان خود را داده باشد.
وی با تأکید بر اینکه منظور شرکت ها نیست، گفت: اولین وزارتخانه ای که بنا بر تأکید دولت، پاداش پایان خدمت شان پرداخت می شود، آموزش و پرورش است.
بطحایی ادامه داد: پاداش پایان خدمت معلمان نسبت به بقیه کارمندان تا حدودی پایین تر است؛ مثلا ممکن است کارمندی در یک وزارتخانه ای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد ولی معلمی داریم که ۷۰، ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.
وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: تأکید می کنم منظور بنده از عدم پرداخت پاداش پایان خدمت، وزارتخانه هاست؛ ممکن است فردی بگوید برادر خانمم در بانک بوده است و پاداش پایان ...

[ مشاهده متن کامل زمان پرداخت قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته ساعت 24 ]