بارشهای پراکنده در خراسان رضوی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
بارشهای پراکنده در خراسان رضوی
بارشهای پراکنده رگباری از عصر امروز 28 خرداد برای مناطق مختلف خراسان رضوی پیش بینی شده است که تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: این بارشها به صورت پراکنده، همراه با رعد و برق و افزایش ابرناکی به صورت پراکنده به ویژه در نیمه شمالی و شمال غربی خراسان رضوی رخ خواهد داد.
زهرا آهنگر زاده افزود: در این مدت وزش باد به نسبت شدید تا شدید همراه با گرد و خاک نیز به ویژه در نوار شرقی و جنوبی خراسان رضوی پیش بینی شده است.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همچنین تغییرات دمایی در استان برای روزهای آتی چندان نخواهد بود بطوری که بیشینه دمای هوای مشهد برای امروز و فردا 36 درجه سلسیوس پیش بینی شده و در روزهای انتهایی هفته جاری به میزان دو درجه کاهش دارد.
قوچان با کمینه دمای 12 درجه و سرخس با بیشینه دمای 39 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بوده اند. بیشترین شدت وزش باد نیز طی این مدت از شهرستان باخرز با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

[ مشاهده متن کامل بارشهای پراکنده در خراسان رضوی واحد مرکزی خبر ]