حقوق بشری که آمریکا ادعای آن را دارد، شعاری بیش نیست

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۱
حقوق بشری که آمریکا ادعای آن را دارد، شعاری بیش نیست
رئیس دانشکده الهیات دانشگاه سلیمانیه اقلیم کردستان عراق گفت: حقوق بشری که آمریکا ادعای آن را دارد شعاری بیش نیست و همه این شعارها برای از بین بردن ثروت کشورهای نفت خیز خاورمیانه است.

به گزارش ایسنا، شمال عبدالمحمد در همایش حقوق بشر آمریکایی که امروز در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این کنگره در حالی که جنگی نابرابر از طرف آمریکا و هم دستانش ملت های مسلمان منطقه را در برگرفته است کاری بسیار ازشمند است.
وی افزود: حقوق بشری که آمریکا ادعای آن را دارد شعاری بیش نیست و همه این شعارها برای از بین بردن ثروت کشورهای نفت خیز خاورمیانه است.
رئیس دانشکده الهیات دانشگاه سلیمانیه عراق با اشاره به اینکه هر کس با این مستکبران همراه نباشد درصدد از بین بردن وی برمی آیند، عنوان کرد: آمریکا و هم پیمانانش بیشتر از ۱۰۰ سال است که این بازی را راه انداخته اند و ملت های اسلامی را محدود کرده اند.
وی با بیان اینکه جای بسی تعجب است که این نیرنگ ها هنوز برای برخی از کشورهای منطقه آشکار نشده است، تصریح کرد: آمریکا خودش ناقض حقوق بشر است و جنگ و قتل عام مردم بیگناه کشورهای افغانستان و عراق، تعرض به مرزهای کشورهای اسلامی، بمباران شیمیایی هیروشیما و ناکازاکی و حلبچه عراق خود گواه بر این مدعاست.
عبدالمحمد در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: خداوند در آیات قرآن کریم مقام و جایگا ...

[ مشاهده متن کامل حقوق بشری که آمریکا ادعای آن را دارد، شعاری بیش نیست نسیم آنلاین ]

آخرین اخبار نسیم آنلاین